Kamna na pelety 7 kW - ARTEL EASY S + dálkový ovladač

Kód výrobku:
Kamna na pelety 7 kW - ARTEL EASY S + dálkový ovladač
34 690 Kč
Cena bez DPH: 28 669 Kč

Popis

Kamna na pelet 7 kW AKCE -SLEVA!!! ARTEL EASY S + dálkový ovladač Nenáročná obsluha za skvělou cenu.

 ARTEL je jedním z předních italských výrobců, se objevil v roce 1981. Od samého počátku své existence společnost Аrtel klade na kvalitu svých výrobků a současně stara se o životní prostředí.Díky tomuto přístupu značka získala silnou pozici na světových trzích.

Kamna z řady Easy mají moderní design, díky čemuž jsou ideální do každého moderního interiéru.Tato zařízení jsou plně automatizované a práce může být prováděna jak z ovládacího panelu, tak i pomocí dálkového ovládání.Systém řízení umožňuje automaticky zážeh, řízení teploty, stejně jako týdenní programování práce.Kamna na pelety značky ARTEL-to není jen péče o životní prostředí, zajímavý design, nebo automatické služby – jsou to také nízké provozní náklady.

 

Hlavní výhody kamen Artel

  • Mají moderní design, díky čemuž jsou ideální do každého moderního interiéru.

  • Displej, který se nachází na zadní části pece,ukazuje nainstalované programy, kódy chyb a teplotu prostředí.

  • Dálkové ovládání umožňuje zahrnout všechny funkce, také z dálky.

  • Alarm: při 1200 hodin od webu, kamna se automaticky ukáže nutnost obrátit se na servisní středisko o údržbu.

  • Ekonomická funkce: po dosažení nastavené teploty, kamna budou pracovat na minimální výkon - šetří tak palivo.

  • Programování denní: můžete naprogramovat automatické zapnutí a vypnutí kamen ve stanovenou dobu - cyklus se bude opakovat každý den, až do okamžiku vypnutí.

  • Automatické funkce: provoz kamen je plně automatizovaný na základě nastavené teploty a výkonu.

Ptáš se sám sebe, proč bych si měl vybrat právě teto kamna , nikoli kamna od konkurenci?"?

Níže najdete 7 hlavních důvodů

1. Nestydíme se zadávat výrobce našich kamen. Důvod je zřejmý - naše kamna jsou vyráběny v továrně na předměstí Italie ve městě Vicenza, a ne v Číně.Výrobou se zabývá společnost ARTEL, která je uznávanou značkou ve světě, a model EASY je jedním z více než desítky modelů vyráběných touto společností.Zkušenosti a neustálý vývoj technologií dávají záruku kvality a dlouhé životnosti kamen.Nekupujete kamna na rok, ale na mnoho let.

2.,, Netopme panu bohu do nebe ,, Účinnost modelu EASY je cca. 93% - potvrzeno podrobným výzkumem. To znamená, že kamna během spalovacího procesu, používají 93% tepla z každého kilogramu spáleného paliva. Kamna s menší účinností nedostávají takové množství tepla, a nevyužité teplo uniká do komína v podobě horkých výfukových plynů - odtud horký kouřovod. Správně navržená spalovací komora a výměník tepla v kamnech ARTEL, využívají maximálně vytvořené při spalování teplo (horké "plodiny " zahřívají výměník tepla a mnohem chladnější, spadají do komína) a umožňují dosáhnout vyšších teplot při menší spotřebě paliva a tím poskytují značné úspory.

3.Naše kamna, kromě snadného použití dotykového ovládacího panelu, mají také dálkové ovládání, pomocí kterého můžete provádět všechna nastavení v blízkosti kamen.Na ovládacím panelu je tlačítko: pro spuštění nebo vypnutí kamen a snížení nebo zvýšení výkonu a teploty. Kromě toho, jsou led diody, které signalizují : dosažení požadované teploty v interiéru, diody alarmu, přívod pelet, provoz kamen chronotermostat (údaje o tom, jestli kamna máji nainstalované automatické programování práce kamen). Pomocí dálkového ovladače můžeme: zapnout a vypnout přístroj, nastavit požadovanou teplotu, nastavit výkon kamen, spustit funkci ekonomickou, spustit funkci TURBO,nastavit automatický časovač - možnost nastavení dvou programů, nastavit automatické zapnutí, a vypnutí kamen v uvedených přes uživatele hodinách, aktivovat nebo deaktivovat opakovatelnost programů, aktivovat nebo deaktivovat automatické zapnutí a vypnutí kamen - vypnutí této funkce umožňuje přejít do režimu ručního nastavení.

4.Kamna ARTEL má funkci TURBO, která byla vyvinuta pro případ potřeby vytápění prostoru v krkaté době - například po návratu z putování nebo výpadku el. proudu. Při výběru této funkce kamna budou pracovat po dobu 30 minut na maximální výkon, po uplynutí této doby se automaticky vrátí na nastavení před aktivací funkce TURBO. Kromě toho, kamna máji funkci EKONOMICKOU a SLEEP - umožňuje to snížit náklady na provoz se zachováním komfortu užívání.

5.Naše kamna jsou vyroben z vysoce kvalitních materiálů, vybraných tak, aby optimálně využít spálené palivo – tedy rozdíl v hmotnosti zařízení – náš nejmenší model váží 80 kg.

6.Záruka na kamna АRTEL činí 2 roky.

7. Naše kamna máji výkon 7 kW, to znamená, že o 1 kW více, při stejné dávce pelet, jako u konkurence.